OyunlarMinlerle Pulsuz Oyun Burada

Ad günü tebrikleri – Ad günü təbrikləri

Birbirinden maraqlı ve xoş ad günü tebrikleri. Siz de öz sevdiklerinizi, dostlarınızı ad günü təbrikləri ile sevindirin.

Ad günü tebrikleri – Ad günü təbrikləri

Maraqlı ad günü təbrikləri

♥ Yoxluğun yağışa yazı yazmaq qeder çetin, sensizlik ölüm qeder acı, sen nefes qeder ehemiyyetli, canım qeder qiymetlisen, iyiki doğuldun birtanem .

♥ Bir il daha bitdi, amma esla kederlenme zaman tez keçir deye… Unutma ki her kes eyni şeyi yaşayır. Bu ilin sonunda geriye baxdığında ümid edirem ” möcüze bir il idi ” deyersen .. Dileyim bu gün dilediyin bütün dileklerinin gerçek olması. Geleceyini meydana getirecek her yeni gün, bir evvelki günden daha gözel, isteklerine uyğun ve seni xoşbext edecek şekilde olsun! Belke yanında deyilem amma bil ki üreyimin en derin yerinde bu günü seninle qeyd edirem. Nice yaşlara…

♥ Bu gün belke de çox adamdan ad günü mesajı alacaqsan, ancaq bu an oxuduğun içlerinde en ferqlisi çünki tamamile sevgiden ve dostluqdan meydana gelmiş bir mesaj. Sesim gözel olmadığından sene bir ad günü mahnısı söyleye bilmirem. Bu üzdendir ki, bele qısa bir mesaj çekirem. Hemişe olduğun kimi sevgi dolu ve şen qal. Ne qeder xoşbext yaşlara…

♥ Diqqet! Bu mesaj sevgi, sevinc ve yaxşı dilekler ibaretdir. Bir deqiqe üçün heyatın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hiss ve xoşbext ol! İndi bu xoşbextliyine sıx sarıl ve ümidini böyük bir il boyunca heç itirme! Eşqde, pulda, sağlamlıqda her zaman kazanmanı dileyirem. Sensiz bir heyatda kime heqiqeten ” dostum” deye bilerdim bilmirem. Yaxşı ki doğuldun . Nice müluk yaslara …

♥ Dostlar ulduzlar kimidir, onları her vaxt göre bilmezsen amma senin üçün her zaman var olduqlarını ve seni düşündüklerini bilersen. Bu gün meni göremesen de bil ki yanındayam … Senin kimi dosta sahib olduğum üçün özümü çox şanslı hiss edirem. Heyatın bütün pisliklerinin senden uzaq olmasını dileyirem. Yaxşı ki varsan ve yaxşı ki dostumsan ! Hemişe birlikde ne qeder illere … Ad günü kutlu olsun !

Maraqlı ad günü tebrikleri

♥ Bir il daha bitdi, amma esla kederlenme zaman tez keçir deye … Unutma ki her kes eyni şeyi yaşayır. Bu ilin sonunda geriye baxdığında ümid edirem ” möcüze bir il idi ” deyersen .. Bütün dileklerinin reallaşması dileyimle .. Nice illere …

♥ Bir az şans, bir az sevgi ve sebr, bir parça zaman, müveffeqiyyet ve memnuniyyeti de elave etsek vesaitlere, hamısını qarışdırıb senin üçün uzun ve dileklerinin reallaşdığı bir “heyat tortu ” ede bilerik sanırım … Nice yaşlara !

♥ Dileyirem yeni yaşında xoşbextliklerin en gözelini yaşar, müveffeqiyyet nerdivanlarını rahatlıqla dırmaşarsan ve dileyirem üzün hemişe güler, sevinci heç itirmezsen. Sevgi dolu qalmağın ve xoşbext olmağın dileyiyle … Ad günü kutlu olsun !

♥ esla kederlenme heyatın süretine, en gözel iller tez keçenlerdir … Geleceyini meydana getirecek her yeni günün bir evvelki günden daha gözel, isteklerine uyğun ve seni xoşbext edecek şekilde olmasını dileyirem. Üzünde her zaman bir gülümseme olsun çünki sene çox yaraşır. Daha ne qeder xoşbext illere …

Türkçe Doğum Günü Kutlama Mesajları

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın KUTLU OLSUN.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın 🙂

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA…

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA…

Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara..

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

15 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *